Yedek Parçada Kalite ve Güven

Çözüm Ortağı olarak yedek parçadan fazlası
  • Ankara Ostim Yıldız Sanayi Sitesinde bulunan şirketimiz, geniş ürün yelpazesi ve yaygın satış ağı ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

  • Stoklarımızda Opel ve Chevrolet marka araçların tüm modellerinin Orjinal Çıkma Yedek Parçalar bulunmakta olup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

  • Can Opel Çıkma Parçaları olarak uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz muayyerdir.

  • Sitemizde bulunmayan ürünler için iletişime geçebilirsiniz.

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Can Otomotiv 1999 yılında Ostim Sanayinde Ahmet Sami Karagöz Tarafından kurulmuştur. Firmamız, 30 yılı aşkın bir süredir Türkiye genelinde Opel ve Chevrolet markaları için ikinci el ve sıfır yedek parça tedarikinde bulunmaktadır.

Kalite ve güven prensipleriyle hareket eden şirketimiz, sektördeki deneyimi ve uzmanlığıyla müşterilerine güvenilir ve uygun fiyatlı çıkma , ikinci el, orjinal yedek parça çözümleri sunmaktadır. Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Opel: (Corsa, Astra, Insignia, Mokka, Crossland X, Grandland X, Adam, Zafira, Combo Life)

Chevrolet: (Spark, Aveo, Cruze, Malibu, Impala, Camaro, Corvette, Equinox, Traverse, Tahoe, Suburban, Trax, Blazer, Silverado - Çeşitli Modeller)

Misyon

Otomotiv sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir hizmet veren firmamız, kalite ve güvenilirliği misyon edinerek müşterilerimize en iyi ikinci el ve sıfır yedek parça çözümlerini sunmayı taahhüt eder. Opel ve Chevrolet markalarına özel geniş ürün yelpazemizle, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli kılar ve sektörde liderliği sürdürmeyi hedefleriz.

Kalite Politikamız

Kalitenin tesadüf olmadığı başarılı bir çabanının sonucu olduğuna inanıyoruz. Tüm tecrübemizle müşteri sorunlarının çözümünde ortak olmak için kaliteli ürün kaliteli yaklaşım çabamızı ortaya koyuyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz, otomotiv sektöründeki güçlü geçmişimizle birleşerek, müşterilerimize inovatif ve kaliteli çözümler sunarak sektörde öncü olmaktır. Sürekli olarak müşteri odaklı, çevresel etkileri azaltan ve sektöre değer katan bir marka olmayı hedefler, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ve müşterilerimize sürdürülebilir bir otomotiv deneyimi sunmayı amaçlarız.

Opel & Chevrolet Spare Part
Opel & Chevrolet Spare Part